Pomoc psychologiczno-pedagogiczna w okresie ferii zimowych

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Krapkowicach informuje, że w związku z rozpoczętą kwarantanną narodową i zagrożeniem funkcjonowania psychicznego oraz wystąpienia innych problemów emocjonalnych i w zachowaniu dzieci i młodzieży w sytuacji ograniczenia kontaktów społecznych, w tym rówieśniczych, w szczególności w okresie ferii zimowych

uruchamia się do 15.01.2021:

Jednocześnie informujemy, że specjaliści Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Krapkowicach na bieżąco udzielają wsparcia rodzicom/prawnym opiekunom i nauczycielom przedszkoli i szkół w rozwiązywaniu problemów związanych z kształceniem i wychowaniem, organizacją pomocy psychologiczno-pedagogicznej oraz wspieraniem rozwoju emocjonalno-społecznego dzieci i młodzieży, w tym związanych z sytuacją epidemiologiczną kraju.

Zapraszamy zatem zainteresowanych rodziców i nauczycieli do kontaktu ze specjalistami naszej placówki.

Pomoc może być udzielana zarówno drogą telefoniczną (tel. 77/4661 263, 726 008 118) jak i w osobistym kontakcie na terenie poradni (przy wcześniejszym umówieniu terminu spotkania).

Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

w Krapkowicach